Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
Výsledky
Naše výsledky jsou poctivé a transparentní! Zveřejňujeme pravidelně výsledky, výkonnost a potenciál WinSignals za jednotlivé měsíce, jednotlivé WinSignals v praxi i Live výsledky.
Koncept WinSignals

Výsledky Live Tradingu do r. 2012

V této sekci uvádíme úplné a detailní výsledky projektu WinSignals od roku 2009 do r. 2012 (první etapa projektu WinSignals)

V této sekci Vám přinášíme hned několik zajímavých podstránek k nahlédnutí. Můžete se inspirovat výsledky z Live účtů nás i našich klientů. Dále se můžete podívat na zkušenosti a reference našich klientů, které nám zaslali e-mailem, nebo vložili jako komentáře na facebooku. Budeme rádi i za Vaše komentáře a postřehy k WinSignals pro zveřejnění v této sekci.

 

Inspirujte se pro svůj úspěch na burze

WinSignals zasíláme již od října 2009 a za tu dobu tuto službu odebíraly stovky klientů. Na základě komunikace s nimi službu WinSignals i doplňkové služby postupně vylepšujeme. Dlouhodobá úspěšnost našich krátkodobých prognóz se pohybuje kolem 90 %. Pochybujícím čtenářům se omlouváme, ale naše výsledky jsou poctivé. Řadu měsíců máme doloženu i 100% úspěšnost. Oproti tomu si vybíráme i svá slabší období, kdy výsledná úspěšnost klesne někam k 80 %.

 

 

Přečtěte si, co říkají naši klienti
Podívejte se na ukázky z našeho facebooku
Podívejte se na výsledky Live tradingu


 


Výsledky
Aktuality z WinSignals